4.Mesi kaneeliga
6,00 € ka KM

Ära tõtta enam iga kaebusega apteeki, lippa parem poodi või vanaema juurde maale ning muretse meepurk ja pakk kaneelipulbrit. Võid peatselt oma muredega hüvasti jätta!

Kaneeli raviomadusi kiitis juba Hippokrates 2500 aastat tagasi. Ta mõjub tugeva antiseptikumina, soojendab kogu keha ning stimuleerib südametegevust ja vereringet. Seda on kasutatud külmetusevastaseks ravimiks. Kaneeli igapäevast tarvitamist koos vedelikuga on soovitatud skorbuudivastase vahendina. On leitud, et pool teelusikatäit kaneeli päevas alandab tunduvalt suhkurtõbiste veresuhkru taset. Toimeaineks on MHCP (metüülhüdroksü-halkoon-polümeer), mis toimib insuliini taoliselt, soodustades suhkru omastamist rakkude poolt. Peale selle vähendab MHCP rasva- ja kolesteroolisisaldust veres. Abiks ka kaalulangetajale. Kaneel võib aidata seedehäirete puhul ja kergendada levinumaid kõhuhädasid. Peale selle on leitud maitseainel seoseid kahjulike bakterite hävitamise ja vältimisega, mis omakorda võib kasuks tulla kuseteede põletike, hambakatu ja muude bakteriaalsete probleemide korral.

Rohkem Mardi talu toimetamistest, mesindusest, pildigalerii, palju kasulikku ja huvitavat meest leiad meie kodulehelt >>>

Product Code: 04
Product Condition: New
Customer Reviews
No Reviews Posted Yet - be the first!
write review
Product Added to your Cart
x

-------- või --------

Create a free online store
Powered by freewebstore.com
Get your free online store today - Be your own boss!
freewebstore
Got a great business idea?
Get a free online store just like this one!
What do I get?
Hosted online store
Unlimited products
Domain & SSL
checkout
24/7 support
And more...
Why freewebstore?
10+ years
650k stores created
No card required
Easy to create
What's the catch?
No catch
0% commission
Free forever!
Feature upgrades available
Get Started
i