10.Matkamesi 340g
5,00 € ka KM

Mis võiks olla matkaõhtul mõnusam kui lõkke ääres rüübata teed meega! Või matkapäeva jooksul rasketel hetkedel saada kiiret turgutust energiarikkast meest! Aga keegi ei viitsi ju neid meepurke matkale kaasa vedada ja siis selle kotti pakkimine nii, et ei puruneks ega määriks! 
Olen ise matkamees ja tean, millest räägin! See toode on sündinud enda vajadustest.

MatkaMesi on alati pehme ja mugav tarvitada. Sel on alati puhas kork, nii on seda turvaline seljakotti toppida. 100% kvaliteetne ja naturaalne kohalik mesi Anija vallast (minu tarudest). 
Pehme konsistents saavutatakse pikaajalise (ca 2-3 nädalat) segamise tulemusel. Midagi pole juurde pandud ega ära võetud. 
Matkamesi annab kiiresti energiat ja tõstab tuju. Kui vahepeal läheb nats raskeks, siis see aitab välja. Ja mis võiks olla mõnusam peale rasket matkapäeva juua teed meega...?

Nipid ja trikid.
Jahedas võib siiski tahkuda nii paksuks, et on ebamugav tarvitada. Selliseid olukordi tuleb matkal kindlasti ette. Kui aga veidi ette mõelda, siis see ei ole probleem, sest juba natuke soojendades taastub pehmus kiiresti. Pistad pudelikese pooleks tunniks põue, paned söögivalmistamisel pudrupoti kõrvale vms. See pakend on optimaalse suurusega nii, et reeglina poolest tunnist piisab. 

Et kork püsiks puhas, tuleb pigistamisel hoida pudelit otse püsti ega tohi hakata näpuga puhastama. 

Soovitus.
Raskema matka ettevalmistavasse toitumiskavva peaks kindlasti kuuluma SUIR.
SUIR on tõhusamaid looduslikke "dopinguaineid". Suir on oma olemuselt mesilaste poolt valmistatud nö "õietolmusilo". Ensüümide-fermentidega rikastatud õietolmu-mee segu "sileerub" kärjekannus 2 nädalat. 100% valmistatud mesilaste poolt. Suir on inimese organismile ülihästi omastatav ja annab kiiret efekti. Siiski, minimaalselt nädalane ettevalmistav kuur on vajalik, et reaalselt tunneksid energia, jõuvarude ja teotahte kasvu, aga see juhtub kindlasti!

Vt lähemalt siit >>>

Product Code: 10
Product Condition: New
Customer Reviews
No Reviews Posted Yet - be the first!
write review
Product Added to your Cart
x

-------- või --------

Create a free online store
Powered by freewebstore.com
Get your free online store today - Be your own boss!
freewebstore
Got a great business idea?
Get a free online store just like this one!
What do I get?
Hosted online store
Unlimited products
Domain & SSL
checkout
24/7 support
And more...
Why freewebstore?
10+ years
650k stores created
No card required
Easy to create
What's the catch?
No catch
0% commission
Free forever!
Feature upgrades available
Get Started
i